Menu

Susipažinkime

Susipažinkime
Esame šeima. Šiek tiek kitokie, „išsiskiriantys iš minios“. Bent jau taip dažnai girdim iš aplinkinių sakant apie mus. Mėgstame išsikelti neeilinius tikslus ir jų siekti. Draugai sako: „na jūs ir šaunuoliai!“, „na jūs ir drąsūs!“. O mums tai dar vienas tikslas, kurio siekiant būna įdomiau gyventi.


Šeimos verslas

 
Prieš dvylika metų buvo įsteigta pirmoji mūsų šeimos įmonė. Tai buvo iššūkis mums - jauniems, gyvenimo bei verslo subtilybių nepatyrusiems žmonėms. Tačiau tai buvo ir didžiausias gyvenimo universitetas, kurio paskaitų nedėsto jokioje pasaulio mokykloje. Viską turi išmokti pats, išbandyti „savu kailiu“, reaguoti greitai, prisiimti atsakomybę ir ieškoti sprendimų, kaip eiti toliau.


Kelionės

 
Mėgstame keliauti. Keliavome, kai nebuvo gimę vaikai, keliaujame, kai jie gimė. Sūnus atsivežtas mamos pilvelyje iš kelionės į Vakarus. Simboliškas vardas Vakaris. Nors jis jau buvo išrinktas prieš penkerius metus, kai rinkome vardą vyresnei dukrai.


Tinklaraštis Žalia Rožė


Savo šeimos tinklaraščiu Žalia Rožė norime pasidalinti savo visapusiška gyvenimo, verslo, kelionių patirtimi. Taip pat norime įkvėpti žmones patiems imtis savo gyvenimo, o ne laukti idealių gyvenimo aplinkybių. Nebijoti svajoti, kelti tikslus bei jų siekti. Norime paskatinti skaitytojus būti drąsiais ir ryžtingais. Juk tai JŪSŲ GYVENIMAS ir JIS BUS TOKS, kokį susikursite PATYS!
 
Trokštame savo skaitytojus įkvėpti imtis savo verslo idėjų (jeigu tokios mintys „kirba“ galvoje), nebijoti save realizuoti, ieškoti tinkamo darbo, keliauti vieniems ar su šeimomis, nesvarbu kiek metų vaikaims, nesvarbu, kokią gyvenimo ar darbo atsakomybę nešate ant savo pečių. Net jeigu abejojate, ar keltis gyventi svetur – taip pat nebijoti, tą padaryti ir išbandyti.
 
Norime perteikti skaitytojams esmines gyvenimo vertybes, kuriomis vadovaujamės kurdami savo gyvenimą: branginti savo šeimą, aplinkui mus supančius žmones, mylėti gamtą ir ja rūpintis.
 
Šeima, pozityvios mintys, verslas, kelionės, pasaulio virtuvė – tai kuo mūsų šeima gyvena kiekvieną dieną. Tai yra mūsų kasdienybė, mūsų iššūkiai, mūsų gyvenimas.


Kuo gyvename šiandien?

 
Vos tik sukūrę šeimą ir išvykę į pirmąją savo kelionę, supratome, jog svajojame gyventi ten, kur ištisus metus šilta. Taip, mes esame iš tų šeimų, kurios mėgstam šilumą. Gal ir dėl to iš dalies galima paaiškinti mūsų GREEN ROSE veiklos kryptį – merino vilnos drabužiai visai šeimai, jog nesušaltume mes patys ir kitos šeimos.
 
Taigi svajones reikia realizuoti! Ilgai ieškojome vietos, kur mūsų šeimai patiktų keltis gyventi svetur. Prieš porą metų apsistojome ties Azija. Kur konkrečiau? Bali sala, o gal Tailandas? Prieš porą metų, mes sau pasakėme, jog 2017 – ieji metai bus tie metai, kai mes tą padarysime.
 
Žinokite, reikia turėti svajonę, jos tikrai smarkiai trokšti, nustatyti jos įgyvendinimui protingą laiką ir gyvenimas pats sudėlios viską taip, jog durys atsivers ir beliks tik pro jas žengti.
 
Šiuo atveju, visos aplinkybės mums duris atvėre į Filipinus. Mes tai priimam. Nuo 2017 metų lapkričio pradžios me jau gyvename Filipinuose, Bohol, Panglao savoje. Bilietų atgal į Lietuvą neturime!


Blog'as Žalia Rožė


Jeigu:
 
 • TU esi artimas mūsų šeimos mintims;
 • TU nori įkvėpimo, kuriant savo verslą;
 • TU ieškai idėjų kaip save realizuoti;
 • TAU nuotykiai yra gyvenimo dalis;
 • TU mėgsti gyvenimo iššūkius;
 • TAU įdomu, kaip paprastai Lietuvos šeimai sekasi gyventi Azijoje;
 • TAU reikia padrąsinimo išvykti gyventi kitur;
 • TU mėgsti ragauti neįprastus patiekalus;
 • TU ieškai atsakymų, kaip keliauti su vaikais;
 • TU ieškai naujų investavimo į nekilnojamą turtą Filipinuose galimybių;
 • TU su šeima nori įsigyti būstą šiltoje Azijoje, kur galėtum pabėgti nuo šaltos Lietuvos žiemos,
 
 
junkis virtualiai prie mūsų šeimos blogo Žalia Rožė: naujienų prenumerata apačioje, facebook puslapio, Instagramo, rašyk laiškus Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. aktyviai dalyvauk, klausk, diskutuok ir būk mūsų dalimi.
 
Su meile JUMS Aistė, Rytis, Smiltė, Vakaris

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite “Žalia rožė” naujienlaiškį ir skaitykite mūsų istorijas savo elektroniniame pašte.
e-paštas:
Jūsų el. pašto adresas:
dalinkitės Facebook Twitter Pinterest Google+
All for Joomla All for Webmasters